Family Aichner - Reinthalstraße
I-39031 Reischach-Bruneck - South Tyrol - Italy

Hotel Petrus se nachází uprostřed luk v klidném prostředí obce Reischach poblíž Brunecku, vzdálen pouhých 500 metrů od lanovky vedoucí k lyžařskému středisku Kronplatz. Představuje ideální výchozí bod pro Vaši lyžařskou dovolenou v Itálii i aktivní odpočinek, ať už v létě či v zimě. V létě zde můžete provozovat pěší turistiku, jezdit na horských kolech v terénu či po cyklistických stezkách nebo vyrazit na golf, v zimě pak jezdit na lyžích, snowbordu či vychutnávat zimní krajinu při procházkách. Možností je tu nepřeberně.

 

Dovolená u nás doma! Rodina Aichnerova, Gerti a Hans s dcerami Brigitte, Christinou a Danielou a svým pilným týmem kladou velký důraz na Vaši individuální péči.

Každý ze 45 pokojů hotelu Petrus je něčím osobitý. Komfortní dvoulůžkové pokoje se pyšní překrásným výhledem, panoramatické apartmá Himmerreich vlastní infračervenou saunou a vířivkou, pokoj Engel Deluxe venkovní vířivkovou vanou a romantické apartmá krbem a vířivkovou vanou.

 

 

V hotelu Petrus klademe velký důraz na vysokou kvalitu podávaného jídla.

Šéfkuchaři Martin Tschafeller a Rudi Leimegger jsou opravdoví mistři svého oboru a patří k nejlepším kuchařům Jižního Tyrolska. V letech 2013 a 2014 byl náš kuchařský tým vyznamenán dvěma čepicemi v prestižním hodnocení Gault Millau a pět let po sobě obdržel ocenění odborného časopisu „Der Feinschmecker“.

Ceny jsou uvedeny v eurech včetně ¾ gurmánské penze a zahrnují následující služby:

  • Denně do 10.30 hod. snídaně v podobě švédského stolu s množstvím domácích produktů.
  • Bylinkové čaje a ovoce podávané ve wellness centru.
  • Od 15.00 do 16.30 hod. malé odpolední občerstvení po sportovním dni na sjezdovce.
  • Od 19.00 do 21.00 Uhr gurmánské menu o 5 chodech se salátem a produkty z ekologického a regionálního zemědělství, vegetariánskou kuchyní, mediteráními lahůdkami či předkrmovými stoly se specialitami z Jižního Tyrolska, dále kuchyňské večírky, nedělní slavnostní obědy, sýrové stoly s regionálními lahůdkami či dezertové stoly.
  • Nabídka pramenité vody z Petrusovy studánky (podávaná v celém domě přes den)

 

Během dovolené v hotelu Petrus poblíž turistického střediska Kronplatz Plan de Corones je návštěva wellness centra rovněž inkluzive.Nabídka zahrnuje  Volný vstup do wellness centra s krytým bazénem (30°C) a finskou saunou (80°C) – parních lázní (45°C) – bylinné sauny (65°C) a relaxačních místností s vodními lůžky. Hebký župan a pohodlné přezůvky. Osobní konzultaci při výběru vhodného kosmetického ošetření ve spa Petrus - vyjma toaletních potřeb, které jsou k dispozici na pokoji. Odpočinek ve wellness centru s relaxačními sprchami a vodními lůžky.

 

V zimě jsme vzdáleni pouhých 500 metrů od Kronplatzu, jedničky mezi lyžařskými kopci v Jižním Tyrolsku. Ze sjezdovky Hernegg k nám můžete sjet přímo na lyžích.

Hotelový kyvadlový autobus Vás každé ráno dopraví k údolní stanici Kronplatz a odpoledne odtud opět vyzvedne. Hotel má lyžařskou místnost s ohřívačem lyžařských bot, vlastní půjčovnou lyží a lyžařským servisem.

 

Hosté mohou využít bezplatné parkoviště i garáž (5 EUR / noc).

Službu Wi-Fi nabízíme pro všechny hosty zdarma. Hotel je navíc vybaven pracovním koutkem s internetovým připojením.

 

Pro děti a rodiny máme připravenou skvělou dětskou hernu se stolním fotbalem, stavebnicí lego a koutkem na malování, dále nabízíme velkou zahradu, sáňkařskou dráhu přímo u hotelu, dětské menu a denně kino pro děti.

V létě pořádáme rozmanité rodinné túry.

 

 

Denní program volnočasových aktivit v přírodě.

 

V Brunecku je pro Vás v zimě i v létě připravena skvělá nabídka aktivit inkluzive.

 

V létě

Denně túry po horských pastvinách s naším průvodcem Titem.

Denně túry k horským vrcholům v Dolomitech za doprovodu našeho průvodce Eberharta.

Dvakrát týdně akční rafting, provazochodecká zahrada, dobrodružný den u jezera Pragser Wildsee.

 

V zimě

 

Pondělí

Výprava s pochodněmi

Lyžařská výprava na Sella Rondu

Aktivní lyžování s Hansem

 

Úterý

Lyžařský den s Gerti na Kronplatzu

 

Středa

Lyžařská výprava do oblasti Sextner Dolomiten

Volná jízda v Dolomitech

 

Čtvrtek

Lyžařská výprava na Cortinu

 

Pátek

Lyžařská výprava do lyžařského střediska Alta Badia a obce Corvara

Vysokohorská lyžařská túra se skialpinistickým vybavením

 

Hosté, kteří nelyžují, mohou využívat sáňkařskou dráhu u hotelu i v blízkém okolí, chodit na pěší procházky či vyrazit na túru se sněžnicemi a vychutnávat krásnou přírodu v oblasti světového kulturního dědictví UNESCO.

 

Skvělá dovolená pro každého!

 

Rodina Aichnerona a tým hotelu Petrus se těší na Vaši návštěvu!

 

Tak brzy na Kronplatzu!

Recommend us: